Одеський футбольний клуб "Чорноморець" програв у виїзному матчі восьмого туру проти луганської "Зорі" із рахунком 3:0. Про таке повідомили в пресслужбі клубу.

Матч відбувся 19 вересня у Запоріжжі на стадіоні "Славутич-Арена". За даними "Чорноморця", на гру прийшли 1367 вболівальників.

Луганська команда забила перший м’яч у сітку воріт Олексія Паламарчука вже на другій хвилині матчу. Рахунок відкрив півзахисник "Зорі" Владислав Кабаєв.

Одеський

Після цього "моряки" спробували відігратися та пішли в наступ, утім попри перевагу за кількістю ударів вразити ворота суперників одеській команді не вдалося. А вже на фініші першого тайму арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку у штрафному майданчику "Чорноморця". Стандарт успішно виконав Олександр Гладкий — 2:0.

У другому таймі одеська команда не змогла скоротити різницю в рахунку, а "Зоря" на останніх хвилинах поєдинку збільшила свою перевагу. Іранець Аллах'яр Сайядманеш після самостійного проходу змінив рахунок на 3:0.

Читайте також Одеські спортсменки завоювали "золото" на чемпіонаті України зі стрибків на батуті 4-річний хлопчик з Одеси встановив рекорд України на півмарафоні "Це бомба, це історія". Як за віцечемпіонку Олімпіади Анжеліку Терлюгу вболівали рідні та друзі Спортсменка з Одещини пройшла до фіналу чемпіонату Європи з карате

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області