Станом на сьоме жовтня Миколаївщина перебуває на десятому місці за рівнем охоплення імунізацією проти COVID-19. В області вакциновано 382 374 людини.

Про це під час онлайн-брифінгу щодо перебігу вакцинальної кампанії на Миколаївщині розповів головний державний санітарний лікар області Володимир Клочко.

"Ми з вами говоримо про те, що повинні створити колективний імунітет. Чим більше людей буде щеплено, тим загроза захворювання буде зменшуватися та йти до нуля", — говорить Володимир Клочко.

Миколаївщина посідає десяте місце в країні за рівнем імунізації — Клочко

За словами Володимира Клочка, з першого червня до сьомого жовтня 2021 року в Миколаївській області, серед числа людей, що захворіли на COVID-19, тільки 3,8 відсотка були вакциновані. Головний санітарний лікар Миколаївщині додає, що теперішній перебіг захворювання — це хвиля невакцинованих людей.

Читайте також: " Особливості перебігу COVID-19 у дітей. Що потрібно знати батькам"

"Ми говоримо про те, що ми повинні жити з вами в адаптивному карантині, він буде залежати від епідситуації, що складається на кожній території", — додає Володимир Клочко.

Станом сьоме жовтня Миколаївщина перебуває в жовтні зоні, проте, за словами Володимира Клочка, епідемічна ситуація погіршується. Наприклад, рівень завантаженості ліжок, забезпечених киснем, складає 44 відсотки при допустимому показнику в 65 відсотків.

Що відомо Протягом доби 6-го жовтня в Україні щеплення проти коронавірусу отримали 122 298 людей, усього за час вакцинальної кампанії повністю імунізовано 5 942 170 людей. Жовті COVID-сертифікати тепер можна згенерувати у додатку "Дія" для Android. В останні тижні вересня захворюваність на COVID-19 стрімко пришвидшилась у порівнянні з попередніми тижнями. Про це повідомляє Національна академія наук у прогнозі розвитку епідемії на 29 вересня – 12 жовтня 2021 року.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

Джерело