У рамках Суперліги муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" на виїзді поступився южненському "Хіміку". Це вже третя поразка поспіль "корабелів" у сезоні 2021/2022.

Стартові дві хвилини зустрічі були рівними – 6:6. Протягом першої чверті декілька разів змінювався лідер матчу і наприкінці десятихвилинки "корабели", які грали у синій формі, вийшли вперед завдяки влучному дальньому кидку від Андрія Кожемякіна – 18:20.

У другій половині гри команди на двох здобули лише 24 очки і на велику перерву пішли з рахунком 30:32 на користь "Миколаєва".

МБК

Початок третьої чверті залишився за баскетболістами "Хіміка" – 36:32. Втім "корабели" завдяки влучанням з гри від Андре Уокера закінчили передостанню десятихвилинку з відставанням у два очки – 50:48.

У заключній чверті господарі збільшили свою перевагу у матчі, коли гравець "Хіміка" Домінік Морріс декілька разів влучив з трьохочкової лінії.

У підсумку "Миколаїв" поступився южненському клубу з рахунком 76:69.

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст "корабелів" Андре Уокер, який здобув 37 очок та зробив три результативні передачі.

Наступну гру "Миколаїв" зіграє на виїзді 9 жовтня проти "Одеси". Початок зустрічі о 16:00.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.