Відомий російський телеведучий та вдівець співачки Жанни Фріске Дмитро Шепелєв показав, як проводить час зі своєю новою коханою Катериною. 

Дмитро Шепелєв має чимало шанувальників, тому досить часто тішить їх новими фото, відео чи просто цікавими новинами з особистого та творчого життя на своїй сторінці в Instagram,де за його життям стежить понад 350 тисяч осіб. 

Цього разу Дмитро Шепелєв показав, як проводить вільний час зі своєю новою коханою. У пари випало кілька вільних годин, тому вони вирішили не втрачати час даремно, а провести його разом. 

Вдівець Фріске Дмитро Шепелєв перетворився на агента 007 поруч з коханою:

Вдівець Фріске Дмитро Шепелєв перетворився на агента 007 поруч з коханою:

Дмитро та Катерина захотіли романтично провести час, тому сходили на останню стрічку про Джеймса Бонда. 

"Випало кілька вільних годин, вирішили як студенти сховатися в кіно на денному сеансі. Вийшло романтично @tulupova ❤️p.s. До речі, ви сходили на нового Бонда? Як враження? Ревіли? ", - написав Дмитро Шепелєв.

Користувачам мережі сподобалося романтичне побачення телеведучого та його коханої, тому вони прийнялися залишати для пари компліменти.

"Яка ви гарна і приємна пара", "Красиві", "Чим далі, тим більше мені подобаєтеся ви і ваша сім'я, Дмитро! Будьте щасливі! Катя - прекрасна! ❤️", "Діма, ви самі як Бонд. Дуже круто виглядаєте!

Джерело


Схожі статті

загрузка...