Відомий артист Андрій Данилко в одному з інтерв'ю подискутував на тему мовного питання в Україні та патріотизмі, який живе в кожному.

Андрій Данилко заявив у інтерв'ю для Obozrevatel, що незалежно від мови в повсякденному житті, українська це чи російська, людина може бути справжнім патріотом України. Однак громадяни країни знати державну мову зобов'язані.

Данилко розповів, в чому полягає патріотизм:

Данилко розповів, в чому полягає патріотизм:

"Патріот. Це слово стільки сьогодні використовують в маніпуляціях. Саме використовують. Я патріот. Але не хочу вживати це слово, воно ніби забруднене", - зізнався Данилко.

Артист також зазначив, що його патріотизм полягає насамперед у почутті любові до рідної країни - України. В ході бесіди з журналістом співак також зазначив, що вважає обов'язком громадян України знати державну мову.

Данилко розповів, в чому полягає патріотизм:

"Я люблю своїх людей, люблю Україну і все хороше, що тут відбувається. Я пишаюся тим, що я українець. І не в мові тут справа. А у відношенні. Якщо ти у вишиванці грабуєш країну - це патріотизм? Або стикаєш людей, але при цьому говориш українською мовою? Це теж патріотизм?",- заявив він.

Джерело