У Чернівцях святкування Дня захисників та захисниць розпочалось з літургії у церкві Покрови Богородиці на території військового госпіталю. Зібралось майже півсотні людей.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного з місця.

На службу прийшли працівники госпіталю, військові, родичі загиблих учасників бойових дій на Сході та парафіяни храму.

У Чернівцях відзначають День захисників та захисниць. Які заходи заплановані

У коментарі Суспільному чернівчанин Іван Шкварчук розповів, що прийшов на літургію, аби, вшанувати пам'ять про бабусю, яка була учасницею УПА. Також він підтримує друга Богдана Аксеніна, батько якого загинув під час Революції Гідності.

Свято відзначатимуть до 19:00. На Центральній площі о 12:00 поруч з пам'ятником Шевченку відбудуться заходи від громадських організацій. Опісля — продовження заходів у селі Добринівці (навчальний табір тактичної групи).

О 19:00 в Культурно-мистецькому центрі Миколайчука відбудеться показ документального фільму "SHAKESPEARE. A FAREWELL TO ARMS". Фільм про ветеранів та їх реабілітацію ПТСР через мистецтво. Вхід безкоштовний.

Що відомо День захисників і захисниць відзначається 14 жовтня разом зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. З 2014 року є державним святом України та неробочим днем. Згідно з законом, свято "День захисника України" у 2021 році перейменували на "День захисників і захисниць". Читайте також

Допомогти ділом, а не грошима. Три буковинські благодійні ініціативи, які потребують волонтерів

На Буковині відправили їжу для військових на Сході. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Джерело