Останній домашній матч осені зіграли футболісти футбольного центру "Барса" у першості України з футболу серед команд U19 у групі "2". Сумчани приймали сусіда по турнірній таблиці – команду Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Горпинка.

Сумчани швидко відкрили рахунок у матчі. На другій хвилині гри відзначився Артур Петленко. На десятій подвоїв перевагу сумчан Данило Підопригора. Без свого найкращого бомбардира — Єгор Комишан забив сім голів у семи матчах — гості відповіли голами Іллі Корсуна на 20 хвилині і Дениса Киричка — на 25-й. На перерву команди пішли з нічийним рахунком. А після перерви, на початку другого тайму, забив капітан сумчан Максим Бойко.

"Опинився в потрібному місці в потрібний час — забив", — сказав він.

Сумська “Барса” перемогла полтавців у матчі першості України з футболу серед команд U19

У час, який залишився, сумчани мали можливості забити, але не зробили цього. Не відзначились у другому таймі й гості. У підсумку — 3:2 на користь "Барси".

"Дисципліна б’є клас. "Барса" десь дисциплінованіше грала свою гру, знайшла свої моменти, забили. Один м'яч все і вирішив. 3:2 – вітаю господарів з перемогою", — сказав головний тренер ДЮСШ ім. І. Горпинка В’ячеслав Чернявський.

Тренер "Барси" гру коментувати не став, тож її коментував капітан Максим Бойко. "Ми краще грали. У другому таймі трішки здали. Але вийшло виграти", — сказав він.

Наступний матч футболісти сумської "Барси" зіграють 3 листопада. В останньому матчі першого кола футболісти з Сум зіграють на виїзді проти команди коледжу імені Сергія Бубки з Бахмута.

Що відомо До цієї гри команди посідали дев’яте та восьме місця турнірної таблиці другої групи першості. Сумчани у семи матчах набрали п’ять очок. Востаннє очки вони брали ще у третьому турі, коли зіграли внічию (1:1) з командою Харківського фахового коледжу спорту. Полтавці, які набрали у семи іграх шість очок. тоді ж святкували другу перемогу у сезоні 2021/2022, перемігши вдома з рахунком 7:1 "Авангард" з Лозової.