Одеський "Чорноморець" програв донецькому "Шахтарю" з рахунком 0:3 у матчі 1/8 Кубку України з футболу. Таке повідомили у пресслужбі одеського клубу.

За інформацією пресслужби, перший м’яч у ворота "моряків" забив на 64-й хвилині Фернандо після подачі Тете. Ще два голи "Шахтар" забив протягом наступних 15 хвилин. Спочатку відмітився Маркос Антоніо, вразивши ціль з двометрової відстані. Третій м’яч одесити пропустили від Дентіньо, який вийшов один на один з голкіпером Варакутою.

"Не дотерпіли, якщо перший тайм непогано трималися, мали можливості для контратак, оборонялися, а у другому таймі, особливо після другого забитого голу, сили вичерпалися. "Шахтар" повністю заволодів м’ячем та реалізував всі свої можливості", — заявив після матчу тренер "Чорноморця" Юрій Мороз.

Пропустили тричі: одеський