І Вікторія Онопрієнко, і Христина Погранична боротимуться за медалі світової першості.

Одразу двом представницям України вдалося пройти у фінал з особистого багатоборства на чемпіонаті світу з художньої гімнастики. Вікторія Онопрієнко та Христина Погранична подолали кваліфікацію, посівши місце у топ-10.

На чемпіонаті світу з художньої гімнастики проходить другий день змагань. Гімнастки виступали у кваліфікації двох дисциплін - вправах з булавою та стрічкою, а перед цим - з обручем та м'ячем.

Дві українки вийшли у фінал особистого багатоборства на чемпіонаті світу з художньої гімнастики

За підсумками виступів у кваліфікації багатоборства у фінал проходили 18 найкращих гімнасток, ще чотири отримали статус резервних. Онопрієнко та Погранична потрапили у топ-7 найкращих і також виступлять у фіналі.

У фіналі кваліфікації спортсменки виконували чотири вправи - з обручем, м'ячем, булавою та стрічкою. Гімнасткам нараховувалися три найкращі оцінки - у фіналі будуть зараховуватися усі чотири.

Найвищий результат у кваліфікації також показала Онопрієнко. У перший день чемпіонату світу з художньої гімнастики вона показала п'ятий результат у вправах із м'ячем.

Переможницею кваліфікації в особистому багатоборстві на чемпіонаті світу з художньої гімнастики стала представниця Діна Авєріна. Вона стала найкращою за підсумками виступів у кожній із вправ.

Чемпіонат світу з художньої гімнастики. Кваліфікація, особисте багатоборство Діна Авєріна (ФГР) - 85.175 Аріна Авєріна (ФГР) - 83.650 Аліна Гарнасько (Білорусь) - 81.675

...

6. Вікторія Онопрієнко (Україна) - 76.400 7. Христина Погранична (Україна) - 75.100 Що відомо Для Пограничної це другий поспіль фінал особистого багатоборства на чемпіонаті світу з художньої гімнастики. У 2019 році вона посіла 12-е місце, у той час, як ще одна гімнастка Влада Нікольченко посіла п'яте місце. Перед стартом чемпіонату світу з художньої гімнастики у складі України відбулася зміна - замість трьох гімнасток у індивідуальній першості, Україну представлять лише двоє. 17-річну Ніколь Красюк було знято з заявки. Жодна з олімпійських чемпіонок Олімпіади-2020 пропустила чемпіонат світу з художньої гімнастики. Жодна з олімпійських чемпіонок Токіо-2020 не виступить на чемпіонаті світу з художньої гімнастики На чемпіонаті світу-2021 вже визначені перші чемпіонки: Діна Аверіна виграла в особистих вправах із обручем, м'ячем та булавою. Розклад чемпіонату світу з художньої гімнастики П'ятниця, 29 жовтня. 10:50 – Групові змагання. Багатоборство/кваліфікація (м'ячі, обручі + булави). Субота, 30 жовтня. 08:30 – Індивідуальні змагання. Багатоборство. Фінал (найсильніша група стартує об 11:00). Неділя, 31 жовтня. 10:30 – Групові змагання. Фінали в окремих видах (м'ячі, обручі + булави).