Чемпіони України перемогли чемпіонів Азербайджану.

Чемпіон України з футзалу - івано-франківський "Ураган" - розпочав виступи в Лізі чемпіонів. Першим раундом для українців став основний раунд турніру, шлях "Б". Особливість шляху - лише переможець групи виходить в елітраунд Ліги чемпіонів.

"Ураган" потрапив в одну групу з румунським "Юнайтед Галацом" (теж автоматично потрапив до цього раунду), а також косоварським "Лічені" та азербайджанським "Аразом", які подолали попередній раунд Ліги чемпіонів. Івано-франківська команда є господарем етапу, тобто приймає матчі вдома.

Український Читайте також: Чемпіон України з футзалу "Ураган" стартує в Лізі чемпіонів: формат та розклад змагань

Для "Урагана" цей виступ у Лізі чемпіонів з футзалу - другий в історії та перший за останні 10 років. Дебютував клуб саме у сезоні 2011/12, тоді українці пройшли до елітраунду.

Перший крок до елітраунду в сезоні 2021/22 "Ураган" зробив у першому турі у грі проти "Араза". Український клуб значно впевненіше діяв у першому таймі, як наслідок два забиті м'ячі - відзначилися Назар Швед та Артем Фаренюк.

У другому таймі "Ураган" продовжив контролювати хід матчу, створив безліч моментів, однак не зміг реалізувати на старті тайму жодного (були і штанги, і сейви воротаря, і удари повз ворота).

У "Араза" фактично нічого не виходило в атаці, тому за 11 хвилин до кінця матчу азербайджанці випустили п'ятого польового - і в першій атаці одразу забили, 2:1.

Відповідно, кінцівка матчу перетворилася у більш драматичну: "Араз" за будь-якої можливості випускав п'ятого польового, "Ураган" діяв більше другим номером. Але особливих моментів у азербайджанців не було.

На останніх секундах "Азар" проводив штурм, але забити не зміг. Перемога "Урагана" у першому матчі - 2:1. У паралельному матчі косовари "Лічені" перемогли клуб з Румунії "Юнайтед Галац" - 6:4.

Повне відео матчу "Ураган" - "Араз" Ліга чемпіонів з футзалу. Основний раунд. Група 6 (перший тур)

"Ураган" (Україна) - "Араз" (Азербайджан) 2:1

Голи: Швед, 10, Фаренюк, 16 - Човдаров, 30

Група 6. Турнірна таблиця після першого туру "Лічені" (Косово) - 3 очки, 6:4 "Ураган" (Україна) - 3 очки, 2:1 "Араз" (Азербайджан) - 0 очок, 1:2 "Юнайтед Галац" (Румунія) - 0 очок, 4:6 Що відомо В елітраунд Ліги чемпіонів кваліфікується лише переможець групи. У другому турі "Ураган" зіграє проти "Лічені" (п'ятниця, 29 жовтня, 19:00), а в третьому - проти "Юнайтед Галац" (неділя, 31 жовтня, 19:00)