У Миколаєві пасажирів тимчасово возитиме новий перевізник на міських маршрутах № 7 та № 63. Підприємство "Нікобус" працювало раніше на приміських та міжміських перевезеннях, а тепер обслуговуватиме ще два маршрути.

Про це стало відомо під час засідання виконкому у Миколаївській міській раді.

За словами директора підприємства "Нікобус" Олександра Пєрова, він отримував численні звернення від мешканців мікрорайону Казарського щодо обслуговування маршруту №63 (вулиця 6-та Слобідська — вулиця Троїцька, 240/1) та маршруту №7 (вулиця Казарського — станція Миколаїв Вантажний).

До віддалених районів Миколаєва пасажирів розпочне возити новий перевізник

"У нас буде щонайменше по 20 автобусів середньої та великої місткості на кожному з цих двох маршрутів. Досвід у перевезеннях понад 10 років. Всі водії мають відповідну кваліфікацію. Є власна ремонтна база у нашого підприємства", – розказав Олександр Пєров.

За словами начальника транспортного відділу Дмитра Попова, під час проведення конкурсу ніхто не виявив бажання обслуговувати маршрути № 7 та № 63. Саме тому з 29 листопада до проведення чергового конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування тимчасово можна надати можливість перевозити пасажирів підприємству "Нікобус", яке виявило бажання це робити.

Що відомо Згідно з постановою Кабінету Міністрів, виконком міської ради має право призначати тимчасового перевізника

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

Джерело