Спортсменки Одеської області завоювали 2 медалі чемпіонату України з пляжного волейболу, який проходив у спорткомплексі в Сумах. Про це 26 листопада повідомили в пресслужбі відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Спортсменка з Чорноморська Дар’я Романюк стала переможницею туру чемпіонату України (2 зірки) з пляжного волейболу. Ще одна волейболістка Єва Сердюк завоювала срібну медаль на цьому турнірі.

Як зазначили в НОК, у фіналі змагань Дар’я Романюк в парі з Мариною Гладун із Сум перемогла дует Єва Сердюк та Дар’я Донська (Суми) із рахунком 2-0 (22:20, 21:16).

Спортсменки Одеської області вибороли 2 медалі чемпіонату України з пляжного волейболу Читайте також Одеські хокеїсти стали переможцями Всеукраїнських змагань Одеські фехтувальники вибороли три медалі на чемпіонаті України Одеські плавці завоювали 6 медалей на чемпіонаті України

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області