27 листопада команда з Полтави на стадіоні у селі Копили перемогла "Кристал" із Херсона. Рахунок матчу - 4:1. Про це повідомив з місця події кореспондент Суспільного.

Перед 20 туром спортивний клуб "Полтава" перебував на сьомому місці Другої Ліги, маючи 28 очок. "Кристал" у турнірній таблиці був 15-й, здобувши дві перемоги у 19 матчах.

Футболісти "Полтави" відкрили рахунок на десятій хвилині матчу - забив Микола Бужин. Далі на 44-й хвилині у ворота суперників поцілив Ян Костенко, а на 75-й хвилині - Дмитро Щербак. На 88-й хвилині ще один гол забив полтавець Максим Шмиголь.

Футболісти СК

Футболіст із "Кристалу" Віктор Колеснік забив єдиний гол полтавцям на 90-й хвилині матчу.

Календарний рік команда з Полтавщини завершує на шостому місці в турнірній таблиці. Наступну гру СК "Полтава" зіграє 26 березня 2022-го проти "Енергії" з Нової Каховки.

Херсонський "Кристал" лишається на 15-й позиції. Наступний матч футболісти зіграють проти команди "Яруд" із Маріуполя. Гра також відбудеться 26 березня.

Що відомо: Друга Ліга – це третя за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2020–2021 команди, які посядуть перші два місця вийдуть до Першої Ліги. Минулого сезону "Кристал" виступав у Першій Лізі, але за результатами сезону покинув чемпіонат. У сезоні 2021-2022 команда виступає у Другій Лізі. СК "Полтава" в минулому сезоні грала в чемпіонаті України серед аматорів.