"Дніпро-1" розгромив "Ворсклу" в центральному матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок претендентів на бронзові нагороди та потрапляння до єврокубків завершився з рахунком 5:1.

Господарі поля вийшли вперед уже на першій хвилині зустрічі. Півзахисник дніпровської команди Олексій Гуцуляк відзначився на восьмій секунді. Це найшвидший гол не лише в нинішньому сезоні, а і в історії Чемпіонату України.

Гуцуляк повторив рекорд Романа Яремчука, який у жовтні 2016 року також забив на восьмій секунді у ворота Ворскли, коли виступав за "Олександрію".

Феєрія Довбика і Гуцуляка: "Дніпро-1" розірвав "Ворсклу" з найшвидшим голом в історії УПЛ (відео)

На перерву команди пішли за мінімальної переваги дніпрян у рахунку. О ось у другому таймі команда Ігоря Йовічевича буквально розтрощила своїх суперників. На 50-й хвилині Артем Довбик не реалізував пенальті, але швидко виправився і на 52-й хвилині забив з гри.

Через дві хвилини невтомний Довбик оформив дубль. Це його 11-й і 12-й голи в сезоні. Артем очолює бомбардирські перегони УПЛ. У його найближчого переслідувача, Віктора Циганкова з "Динамо" - 10 м'ячів.