Під личиною Пальчики на шоу "Маска" ховалася Олександра Зарицька. Про це стало відомо Знай.иа з особистих джерел.

Шостий ефір грандіозного шоу "МАСКА" на каналі "Україна" в самому розпалі. На початку випуску глядачі познайомилися з VIP-вітальнею проекту – співочою і балакучою Пальчикою, створеною за малюнком маленького шанувальника шоу.

На сцені "МАСКИ" героїня підкорила детективів своїм ніжним голосом, завдяки чому їм вдалося розсекретити зірку в костюмі – там маскувалася солістка групи Kazka Олександра Зарицька.

Винник, Каменських і Полякова на шоу

Винник, Каменських і Полякова на шоу

Як тільки таємнича Пальчика з'явилася на сцені, детективи відзначили оригінальність цієї маски. А Андрій Данилко навіть запросив творця цього образу, 8-річного Єлисея, відгадувати особистість зірки разом з ними. Маленький фанат гіпершоу» МАСКА " був упевнений, що в цьому образі замаскувалася співачка Jerry Heil. Також вважала і Оля Полякова.

Винник, Каменських і Полякова на шоу

Як не учасниця не намагалася приховати свій голос, тембр її видав. DZIDZIO і Андрій Данилко були впевнені - там точно ховається Олександр Зарицький.

» у мене був один випадок, пов'язаний з нею, – зазначив Андрій Данилко в ефірі каналу "Україна" і поставив героїні питання, – Пальчик, скажи, будь ласка, чи не просила ти у мене запальничку біля будинку за адресою Хрещатик, 25, у дворі?»

Оригінальна гостя гіпершоу» МАСКА " відповіла, що просила не запальничку, а дещо інше.

"Це вона! Саша Зарицька! Вона себе здала", - вигукнув впевнений у правильності своєї здогадки Данилко.

І коли героїня зняла маску, всі побачили, що в цьому образі дійсно ховалася солістка групи Kazka Олександра Зарицька.

Джерело