З української столиці прийшли вельми сумні новини, які змусять задуматися не один десяток медичних працівників по всій країні. Справа в тому, що в одному з консультативно-діагностичних центрів відбуваються дуже дивні маніпуляції із заробітними платами співробітників - вони залежать, за словами однієї з медсестер, від настрою начальства.

Про це стало відомо завдяки новій публікації в співтоваристві "Troeshchina INSTA" в мережі Instagram.

"Вітаю, шановні учасники. Розумію що не по темі, і в цій групі є багато медичних працівників які працюють в Деснянському районі, а саме в КНП КДЦ. Ділюся з вами про наболіле, про дискримінацію оплати праці, що здійснює нове керівництво КНП КДЦ Деснянського району м. Києва.

Сьогодні отримала розрахунковий лист заробітної плати за листопад місяць і була дуже неприємно вражена. Але останньою краплею стало те, що я дізналася що керівництвом КДЦ - роботу працівників оцінено несправедливо і у відчутно різних розмірах!

Наприклад, одні медсестри за цілий місяць отримали 10-12 тисяч гривень, але є окремі і наближені до керівництва медсестри і працівники, які отримали понад 25000 гривень, а є й такі що отримали понад 41000!

Я у розпачі, підкажіть куди звертатися і як бути? Чи може взагалі бути така різниця в оплаті працівників на одному підприємстві з однаковою роботою і навантаженням???

(Пишу не зі своєї сторінки, але не виставляю фото листка із заробітною платою, адже боюся бути звільнена так само як деякі працівники, яких звільнило нове керівництво).", - пише медсестра.

Також користувачі Мережі почали активно коментувати ситуацію:

Джерело