Відома порнозірка Ліза Енн (Lisa Ann) розповіла про плюси інтиму з молодими баскетболістами. 49-річна актриса порівняла їх з популярними моделями.

За свою кар'єру Ліза Енн встигла знятися в понад 300 фільмах для дорослих. До того ж вона велика прихильниця баскетбольних матчів. Актриса зізналася, що мала інтим з сотнями спортсменів, передає "Соѕмо".

Ліза Енн зізналася, що найкращими коханцями є саме зірки баскетболу. І як вважає зірка в цьому їм допомагають їх підтягнуті і накачані тіла.

Зірка

Зірка

"Мені здається, що ці хлопці могли б бути з моделями Victoria's Secret, я так їх бачу. Я дивлюся на 18-, 19-, 20-річних хлопців. Вони молоді, їх тіла прекрасні. Вони на початку свого життя, тому вони все ще схвильовані, наївні і прості. Вони ще не негативні. Ще немає его. Вони не пересичені. Вони веселі", - пояснила Ліза.

Відзначимо, що зірка фільмів для дорослих ведетподкаст, де розповідає про дивовижні події своєї яскравої кар'єри. Відома американка народилася в штаті Пенсільванія. Вона закінчила коледж за спеціальністю "Стоматологія", а щоб оплачувати навчання, підробляла в стриптиз-клубах.

Зірка

Зніматися в "полуничці" Ліза почала ще в 1993 році, але залишила кар'єру чотири роки по тому. Дівчина побоювалася поширювався СНІДу. До зйомок фільмів для дорослих вона повернулася в 2006-му і створила власне агентство.

Джерело