Українці пропонують перейменувати вулиці, названі в честь російського письменника Олександра Пушкіна на вулиці американського письменника, знаменитого "короля жахів" Стівена Кінга, який не перестає підтримувати нашу державу у боротьбі проти російських загарбників.  

Відповідна електронна петиція вже отримала 778 голосів з 25000 необхідних. Автор петиції Павлова Олена Миколаївна у соцмережах закликала підтримати її. 

"Перейменувати вулиці Пушкіна на вулиці Стівена Кінґа — мою петицію опублікували на сайті Президента України, підписуйте, друзі!", - йдеться у повідомленні.

Замість Пушкіна українці вимагають вулиці Стівена Кінга:

Замість Пушкіна українці вимагають вулиці Стівена Кінга:

Як зазначає ініціаторка петиції, у зв'язку з російською агресією на території України, повномасштабною війною росії проти України, вважаємо важливим перейменувати вулиці, що носять імена класиків російської літератури.

"Пропоную перейменувати вулиці Пушкіна в українських містах на вулиці Стівена Кінга — сучасного письменника світового значення, що підтримав Україну в її боротьбі проти навали загарбника.", - пише автор петиції. Текст петиції

Замість Пушкіна українці вимагають вулиці Стівена Кінга:

Також ми писали, майстер жахів Стівен Кінг висловив підтримку Україні і закликав світових лідерів до рішучої дії: "Правильний вчинок"

Джерело