Пастор Томас Хьюз стверджує, що економіка по всьому світу навмисно руйнується, і закликає своїх послідовників бути готовими до возз'єднання з Богом.

Відповідний пост оприлюднили на порталі «DailyStar»

Пастор Томас Хьюз стверджує, що економіки по всьому світу навмисно знищуються заради великої мети, але це призведе до страждань і смерті мільйонів, якщо вони «не будуть готові».

У своєму останньому відео YouTube, яке набрало понад 36 000 переглядів, пастор Хьюз сказав: "В даний час відбувається контрольоване знесення харчової та енергетичної інфраструктури, готуйтеся або будете знищені. Я думаю, що це сильна і хороша порада. Ви знаєте, люди засмучені, почувши слова, що надходять від Майка Адамса або від мене, або від деяких інших моїх друзів і колег, які кажуть: «Гей, тобі краще підготуватися до того, що гряде». Послухайте, ми не знаємо ні дня, ні години, коли ми будемо захоплені в Стрітення з Господом на повітрі. І я вважаю, що якщо нас не зловлять найближчим часом, то вам краще бути готовим до того, що гряде».

Пізніше у відео він додав: "Все це зводиться до контролю над знесенням продовольчої та паливної інфраструктури з навмисною метою викликати глобальний голод, бідність, хаос та смерть. Можливо, вам не сподобаються ці слова, але я говорив те ж саме. Я вірю в те, що гряде, як в сфабрикованому, будь то сфабриковане або реальне. Ось реальність цього. У магазинах буде не вистачати їжі, і люди будуть страждати, і вам краще бути готовим".

Ця новина з'явилася всього через тиждень після того, як він попередив, що гряде економічний колапс з наміром «демонічного» світового уряду на горизонті.

Пастор Томас Хьюз стверджує, що світова економічна криза може бути спровокована світовими лідерами, які сподіваються сформувати єдиний уряд, який покладе початок кінця часів.

Джерело