У Миколаєві запроваджена подовжена комендантська година, яка діє з 23:00 п'ятого серпня по 5:00 восьмого серпня. Патрульні слідкували за порядком в місті. Спільні наряди військових та поліцейських ходили по квартирах та дворах з перевіркою документів.

Кореспонденти Суспільного проїхали разом з патрульними по малолюдних вулицях Миколаєва.

Правоохоронці зупиняли та перевіряли документи в тих, хто пересувався містом без нагальної потреби та відповідного дозволу. Підозрілих людей та порушників комендантської години — затримували.

Комендантська година. Як минули два дні у

Житель Миколаєва Максим, так і не зрозумів, що під час комендантської години не працюють ні магазини, ні інші заклади.

"Я прийшов в магазин купити водичку і мене затримали, я розумію, що я порушив, але я можу водичку купити?", — сказав Максим.

На одному з блокпостів міста патрульні зупинили чоловіка з ознаками алкогольного сп'яніння за кермом.

Старший лейтенант патрульної поліції Руслан Маринець розповів: "Під час відпрацювання на блокпосту автомобіль Ford Fiesta припаркувався біля зупинки, з нього вийшов водій, який хитався, був з явними ознаками алкогольного сп'яніння. А також він порушив комендантську годину, бо пересувався не у своєму дворі, а по проїзній частині, що заборонено".

Під час перевірки документів у одного з перехожих виявились російські карбованці.

Чоловік став виправдовуватись: "Це мені тут два рублі підкинули, я тут ні до чого".

В іншому районі патрульні зупинили місцевого жителя, який без документів пересувався містом.

"Виявили громадянина, який без поважних причин знаходився на вулиці. Ми йому поставили питання, чому він знаходився на вулиці в комендантську годину. Він постійно надавав різні відповіді. Здійснили поверхневу перевірку, заборонених речей виявлено не було", — розповів старший лейтенант патрульної поліції Сергій Канавцев. Також патрульні зупиняли та перевіряли автомобілі, що рухались містом без відповідних дозволів. Усіх порушників комендантської години доправляли у місцеві райвідділки.

За словами голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої, офіційну інформацію й загальні цифри щодо кількості порушників та виявлених сепаратистів оголосять у понеділок, 8 серпня.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело