Дружина відомого українського репера Потапа, талановита співачка Настя Каменських розповіла, що допомагає їй відгородитись від світу та знайти в собі сили для життя. Цим знаменитість поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Настя Каменських – одна з найяскравіших представниць українського шоубізнесу, тому має величезну армію шанувальників. Зірка намагається постійно бути на зв'язку з ними та регулярно радує новими фото чи відео як з особистого життя, так і з різних виступів.

Настя Каменських знайшла порятунок від стресу у траві:

Настя Каменських знайшла порятунок від стресу у траві:

На цей раз Настя Каменських вирішила поділитися особистим. Вона опублікувала фото, на якому "заховалась" у траві і розповіла, що для неї найкращі ліки від стресу - це природа. Просто посидівши на газоні наодинці з думками вона отримує заряд енергії, щоб продовжувати жити і творити.

"У цьому нескінченному потоці важливих справ, інформації та новин - хвилини наодинці з природою та своїми думками особливо додають сил на наступні кроки. У такі моменти іноді хочеш, щоб час зупинився. Однак ні - попереду ще багато того, що ми маємо зробити, так що рухаємось далі!", - написала виконавиця.

Також наш портал інформував,  Даша Астаф'єва дала поради, як продуктивно займатися сексом під час сирен повітряної тривоги та показала пози "Волонтер" та "Спецоперація".

Крім того, наш портал писав,  Ірину Федишин ощасливили поранені бійці історіями про те, як страждають окупанти на передовій: "Їм добре перепадає".

Джерело