Депутат Херсонської міськради від забороненої партії ОПЗЖ Юрій Стельмашенко заявив, що не обійматиме посаду радника очільника ОВА Ярослава Янушевича.

Про це Стельмашенко повідомив у Мережі.

"Стався поширений розголос мого можливого призначення, яке не відбулося, на посаду радника на громадських засадах голови ХОВА. Розуміючи суспільний запит, хочу донести свою позицію, яка ніколи не змінювалась", – йдеться в заяві.

"Прислухався до порад": депутат від ОПЗЖ заявив, що не стане радником очільника Херсонської ОВА

Так, депутат запевнив у своїй відданості Україні та прагненні до її перемоги у війні. За словами чиновника, він намагався докласти зусиль, щоб якнайшвидше "повернути до нормального життя моє місто. Не мав на меті когось образити або зачепити".

"Я почув думки та прислухався до порад і поважаю вибір суспільства, яке наголосило на тому, що я не повинен обіймати публічні посади. Саме для цього я сам ініціював публічну дискусію з цього приводу. Дякую всім за участь! Буду і надалі любити і допомагати своїй Батьківщині без будь-яких посад", – резюмував Стельмашенко.

Що відомо про призначення Стельмашенка

Херсонське місцеве видання "МОСТ" з посиланням на джерело повідомило, що радником голови Херсонської ОВА став Стельмашенко. На цю посаду його запропонував шведський бізнесмен з російським бекґраундом Карл Стурен.

Свого часу Стельмашенко був членом команди ексмера Херсона, а нині російського колаборанти Володимира Сальдо, а пізніше працював у структурах Стурена. Навесні 2022 року депутат мобілізувався до ЗСУ, був водієм.

За словами Стельмашенка, під час окупації Херсона він там працював волонтером, а потім разом із сім’єю виїхав на вільну територію України, де "одразу повідомив ЗСУ та пройшов поліграф".

"Стосовно ОПЗЖ, я один із перших в країні і ще до офіційної заборони партії зібрав колег і запропонував розпустити міську фракцію і вийти із партії, тому що відчував особисту відповідальність за ганебну поведінку деяких членів партії на національному рівні", – заявив депутат у Мережі.

Читайте також:

У Херсоні знайшли списки правоохоронців-зрадників – ДБР

Шуфрич та Суркіс покидають Національний олімпійський комітет України після заяви Андрія Шевченка

Чиновник із Миколаєва виявився російським агентом: СБУ затримала його на нараді (фото, відео)

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело