Серед таких підприємців є і мобільні оператори, і будівельні фірми, і звичайні кіоски з чаєм-кавою. Про це повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на КП “Електроавтотранс”.

Як розповідає фахівець І категорії відділу інформаційних систем івано-франківського КП “Електроавтотранс”, опори йдуть вздовж маршрутів тролейбусної лінії і знаходяться на балансі КП «Електроавтотранс». Тож в її обов’язки входить знаходити самовільно підключених підприємців і попереджати їх про несакціонований монтаж та відключення.

«В нашій громаді маємо проблему з цим, – розповідає фахівець. – Підприємці самовільно підключаються до опор і ведуть по них свої кабелі. Цим самим порушують та завдають шкоди тролейбусній лінії».

В Івано-Франківську підприємці самовільно підключаються до опор і ведуть по них свої кабелі

Як каже Тетяна, питання копійчане – підключення коштує приблизно 25 грн, втім 99% нехтують цим. Серед таких підприємців є і мобільні оператори, і будівельні фірми, і звичайні кіоски з чаєм-кавою.

«З початку літа в нашому місті почали бізнес внутрішньо переміщені особи. І от вони приходять укладати договір, бо звикли це робити у своїх містах, а от місцеві – ні. Тому спершу ми попереджували підприємців, щоб вони уклали договір, а тепер будемо знеструмлювати», – розповідає вона.

Також читайте: Цифровізація КП “Електроавтотранс”: які новинки планують запровадити у комунальному транспорті

В Івано-Франківську підприємці самовільно підключаються до опор і ведуть по них свої кабелі

Джерело