Дружина знаменитого голлівудського актора Брюса Вілліса, котрий залишиві кіно через невиліковну хворобу, Емма Хеммінг продемонструвала щиру любов до чоловіка. Британська актриса показала, як проводить час із коханим.

Блок галереї

Десять місяців тому в актора виявили тяжке захворювання мозку – афазію. Ця недуга поступово позбавляє людину здатності ходити, говорити та сприймати мову. Незважаючи на це, артист продовжує вести насичений спосіб життя.

Дружина Емма робить все можливе, щоби підтримати чоловіка. Подружжя відвідало разом концерт співака Гаррі Стайлса. Після цього обраниця колишнього чоловіка Демі Мур показала неймовірний кадр, на якому зображені лише руки Емми та Брюса.

Дружина тяжкохворого Брюса Вілліса показала неймовірно зворушливе фото з ним

Хеммінг виклала і новий знімок із Брюсом. Подружжя вирушило на прогулянку: вони вибрали схожі розслаблені образи з картатими сорочками. Емма та Брюс трималися за руки і щасливо посміхалися.

Раніше одна з дочок актора, 28-річна Таллула, поділилася кумедними фото з батьком. На ньому Вілліс з дочкою корчать гримаси та мило обіймають один одного. Нещодавно стало відомо, що Брюс уперше стане дідусем. Його старша дочка від шлюбу з Демі Мур повідомила про вагітність. «Вступаю у свою нову еру гарячої чудової бабусі», – написала Мур у мережі, а фани надсилають їй привітання. «Люблю тебе, мамо», – відповіла дочка Румер у коментарях.

Також «Главком» писав, що напередодні новорічних свят Демі Мур поділилася сімейними знімками, на яких знята разом з екс-чоловіком Брюсом Віллісом, його нинішньою дружиною Еммою Хемінг Вілліс та всіма дочками.

Джерело