Польша поновлює виплату важливої допомоги для наших громадян. 

Про це повідомляє Мінреінтеграції у своєму телеграм-каналі. 

"З 1 лютого українці можуть подати заявку на отримання допомоги 500+. У разі її подання до 30 квітня гарантована безперервність виплати допомоги, яку надають на кожну дитину до 18 років незалежно від доходу родини", – йдеться у повідомленні. 

У Польші повертають допомогу українцям: де і як можна отримати

Українці, які перебувають на території Польші можуть подати заявку на отримання допомоги у електронному вигляді через PUE ZUS, портал [email protected] та через електронний банкінг багатьох польських банків. 

Заявку на отримання допомоги можна подати в електронному вигляді. Крім того, можна звернутися в центр обслуговування клієнтів ZUS, де українцям нададуть допомогу у заповненні заявки та її електронній подачі. До заявки потрібно додати документ, що підтверджує характер перебування в Республіці Польща. Допомога ZUS виплачуватиметься щомісяця на вказаний банківський рахунок. 

Відповідь на це запитання надали у Львівському обленерго . За їхніми словами, зменшення було незначним. Тобто з початком таких відключень вони зменшились лише на 10-20 відсотків, і на це є свої причини.

Сума в платіжках зовсім не зменшилася через те, що коли тільки з'являється світла, одразу ж українці починають його використовувати по максимуму. Зокрема, йдеться про енерговитратні прилади, споживання яких закликають постійно зменшити.

Джерело