Вчора, 31 січня, мережею почав ширитися контент, який шокував багатьох українців.

Мова йде про молодих блогерів,  які переїхали до Києва.

Поки ми боремося з ворогом-терористом на усіх фронтах, окремі особи дозволяють собі влаштовувати вечірки з алкоголем, наркотиками та ґвалтуванням дівчат, при цьому знімають все та публікують у соцмережах, принижуючи гідність дівчат та паплюжать моральні цінності українського народу. Вчора Національна поліція України оперативно взяла роботу цей кейс. Реакція буде швидкою та вичерпною. Я дякую усім, хто надав розголосу цій ситуації. Бачу усі повідомлення, – каже заступниця Міністра МВС Катерина Павличенко.

нацполіція повідомляє, що в організаторів п’яних вечірок проводять обшуки.

Як тільки в Інтернет-мережі з’явилася фото та відео з вечірок, де молоді люди вживають алкоголь і кривдять та принижують дівчат, правоохоронці відразу розпочали відпрацювання.
На цей час поліцейські уже встановили фігурантів та місця їхнього перебування. У рамках розпочатого кримінального провадження проводяться необхідні слідчі та розшукові заходи у столиці та ще одному регіоні держави.
Зокрема оперативники карного розшуку та міграційної поліції разом зі слідчими за процесуального керівництва прокурорів проводять обшуки за адресами проживання та в орендованих квартирах фігурантів.
Детальніша інформація буде опублікована пізніше, – повідомляють в поліції.

Наразі в інтернеті поширюють інформацію, що хлопці родом з Франківщини. Інформація перевіряється.

Фото: Нацполіція та Катерина Павличенко

Поліція розслідує справу блогерів, яких підозрюють в насильстві: один з них з Франківщини
Поліція розслідує справу блогерів, яких підозрюють в насильстві: один з них з Франківщини Поліція розслідує справу блогерів, яких підозрюють в насильстві: один з них з Франківщини

Джерело