Заступниця глави МВС Катерина Павліченко розповіла, що в історії про гучні вечірки у Києві, на яких молодики накачувати снодійним та принижувати дівчат, найбільше шокують коментарі, в яких звинувачують потерпілих у тому, що сталося. Про це заступниця глави МВС написала у Facebook.

«Я дякую усім, хто надав розголосу цій ситуації. Бачу усі повідомлення.  Разом з тим, переглянувши численні коментарі під дописами публічних осіб, мене також вразило, що окремі особи звинувачують дівчат у тому, що з ними трапилося. Тож хочу ще раз наголосити – жодна людина у світі не має права вас кривдити. Постраждалі не можуть спровокувати акт насильства, у цьому завжди винен кривдник», – написала Павліченко.

Вечірки з наркотиками та ґвалтуванням. Заступниця глави МВС розповіла деталі

Вона також закликала усіх, хто постраждав або став свідком насильства, не замовчувати та повідомляти про це поліцію.

Вечірки з наркотиками та ґвалтуванням. Заступниця глави МВС розповіла деталі Вечірки з наркотиками та ґвалтуванням. Заступниця глави МВС розповіла деталіЗаступниця глави МВС також нагадала. Що за справу вже взялася поліція. «Мережею шириться контент, який шокував багатьох з нас. Адже поки ми боремося з ворогом-терористом на усіх фронтах, окремі особи дозволяють собі влаштовувати вечірки з алкоголем, наркотиками та ґвалтуванням дівчат, при цьому знімають все та публікують у соцмережах, принижуючи гідність дівчат та паплюжать моральні цінності українського народу. Вчора Національна поліція України оперативно взяла роботу цей кейс. Реакція буде швидкою та вичерпною», – пообіцяла Павліченко.Вечірки з наркотиками та ґвалтуванням. Заступниця глави МВС розповіла деталі

Джерело