На базі "Західного реабілітаційно-спортивного центру" НКСІУ пройшли гонки переслідування в рамкач Чемпіонату України серед юніорів та юніорок.

У юніорів гонка пройшла досить спокійно - усі три призери підтвердили свій спринтерський результат. Боротьба точилась лише між срібним та бронзоим призерами, ле лише до третього вогневого рубежу, де наш Сергій Супрун схибив одного разу, а наш же Богдан Борковський пішов на чотири кола штрафу. Четвертим став також сумчанин Олександр Біланенко. Дев’яте місце посів наш Микола Грущак, пише biathlon.com.ua.

Слід сказати, що умови для стрільби були дуже непростими, тому на 150-метровому штрафному колі було багатолюдно. Приміром, переможець перс’юту Михайло Хміль зробив дев’ять (!) промахів. Але при цьому запас ходу і хвилинний гандикап після спринту разом з великою кількістю незакритих мішеней у суперників дозволили йому зберегти лідерство протягом усієї дистанції. Вітаємо з другим поспіль золотом!

Сумські біатлоністи продовжують здобувати медалі на чемпіонаті України

Переслідування. Юніори

1. Михайло Хміль (1+4+3+1) 38:16,68

2. Сергій Супрун (1+1+1+2) +53,90

3. Богдан Борковський (0+3+4+3) +2:30,00

4. Олександр Біланенко мол. (0+1+4+3) +3:12,33

Натомість у дівчат інтриги було досхочу! Додало шансів переслідувачкам те, що переможниця спринту Валерія Шейгас не стартувала, а срібна призерка Тетяна Тарасюк - не фінішувала у перс’юті.

Справжнє диво на першому колі створила Дарина Чалик! Вона, стартувавши 14-ю (12-ю з урахуванням двох дівчат, що не вийшли на старт), за одне коло перемістилась на четверту позицію, відігравши півтори хвилини у пари лідерів Ксенія Приходько - Олена Городна! І при цьому обидві лежки пройшла чисто! Надалі Дарина не уникнула помилок на рубежах, відмотавши чотири кола штрафу, але при цьому мала вже таку велетенську перевагу, що фінішувала першою з впевненою перевагою у 50 секунд. І це при програші у спринті у 2,5 хвилини! Насправді, в біатлоні завжди є місце для дива...

Другий результат на фініші показала Олена Городна, а бронзову нагороду виборола наша Поліна Пуцко, яка теж стрибнула на подіум з десятої стартової позиції. Єва Мартиненко посіла 4-те місце, Ксенія Приходько — 5-те,

Переслідування. Юніорки

1. Дарина Чалик (0+0+1+3) 35:38,14

2. Олена Городна (2+1+1+1) +50,10

3. Поліна Пуцко (0+0+4+2) +1:37,56

4. Єва Мартиненко (1+2+0+1) +2:26,90

5. Ксенія Приходько (1+1+2+4) +3:42,99

Після дня відпочинку, у четвер спортсмени вийдуть на старт індивідуальних гонок.