Державне бюро розслідувань повідомило про підозру Ігорю Насалику, який очолював Міністерство енергетики та вугільної промисловості.  

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

Так, ексміністру інкримінують підписання збиткових для держави угод на 1,5 млрд грн на користь компаній, пов’язаних із олігархом Дмитром Фірташем.

Ексміністру енергетики Насалику повідомили про підозру – ЗМІ

Обшуки ДБР 1 лютого

У середу, 1 лютого, до багатьох українських посадовців та експосадовців завітали з обшуками. Очільник фракції "Слуги народу" Давид Арахамія ононсував "весняні посадки".

Так, наразі відомо, що обшуки пройшли у бізнесмена Ігоря Коломойського, ексочільника МВС Арсена Авакова, київського забудовника і народного депутата від забороненої в Україні партії ОПЗЖ Вадима Столара та виконуючої обов'язки голови податкової служби Києва Оксани Датій.

За інформацією джерел "Української правди", обшуки у Коломойського проводяться у справі  про розтрату нафтопродуктів на 40 млрд гривень та ухилення від сплати митних платежів. 

Арсена Авакова перевіряли у справі, що стосується закупівлі французьких гелікоптерів Airbus, один з яких розбився у Броварах і забрав життя керівників МВС.

А Оксана Датій, за даними правоохоронців, реалізовувала через своїх довірених осіб схеми щодо штучного завищення валових витрат деякими підприємствами, ведення підприємницької діяльності без реєстрації ФОП та подання недостовірних відомостей про доходи. 

 

Читайте також:

Новини України

Війна в Україні

Новини України: відео

Джерело