У російських військ для обстрілів є пріоритетні цілі — урядові будівлі, будівлі Збройних Сил і Міністерства оборони, а також транспортна інфраструктура, гідротехнічні та очисні споруди.

Про це в інтерв’ю “24 каналу” заявив речник командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, відповідаючи на питання, які об’єкти можуть стати цілями нових російських ракетних ударів.

“Можуть все, що завгодно обстрілювати. У них є пріоритетні цілі – урядові будівлі, будівлі Збройних Сил і Міністерства оборони. Тобто, як вони там називають їх, “центри прінятія рішеній”. Також транспортна інфраструктура, гідротехнічні споруди, очисні споруди. Все, що може принести горе людям й екологічну катастрофу”, — сказав він.

У Повітряних силах назвали ймовірні цілі нових ракетних атак росії

Ігнат наголосив, що урядові будівлі – це не лише столиця і нагадав про удари по Харківській та Миколаївській ОДА.

Водночас він зазначив, що Росія не полишає спроб атакувати український енергетичний сектор.

“Тому очікувати від них можна будь-чого. Треба просто бути готовим і нищити все, що летить на нас. А людям дотримуватись рекомендацій з безпеки”, — сказав речник ПС.

За словами Ігната, попри те, що в Росії триває виробництво, основний стратегічний запас новітніх крилатих і балістичних ракет вичерпується.

“Йдеться про Х-101, “Калібр”, “Іскандер-М”, “Кинджал”. Це зброя, яка може летіти далеко й влучати у радіусі 10 – 20 метрів. Це високоточна далекобійна зброя”, — сказав він.

Джерело