Астролог розповів, як закінчиться війна в Україні

Астролог розповів, як закінчиться війна в Україні

За словами Урануса, розв’язка війни може бути вже навесні 2024 року.

Астролог Дмитро Уранус в своєму новому прогнозі розповів, що 7 березня транзитний Сатурн вийшов з Водолія і перейшов в Риби, а це значить, що важкий час для мирного населення закінчився. А ось для військових – ні.

Найбільш сильно, за його словами, цей аспект буде проявлятися в період з 7 березня до 24 березня, з 23 вересня по 15 грудня 2023 року. Але повністю цей аспект розпадеться тільки в лютому 2024 року.

“Даний аспект не викличе критичних або непоправних подій. Так, він важкий для України і української влади, і української економіки. Доведеться ухвалювати важкі рішення, терпіти втрати в армії. Будуть економічні проблеми і ще невеликі втрати в територіях. Але цей аспект не смертельний ні для влади, ні для держави”, – написав Уранус у своєму Telegram-каналі.

Але найактивніший подієвий аспект найближчих місяців, продовжив астролог, – це з’єднання прогресивного Меркурія з Марсом карти України, в 8 домі. Пік його впливу буде в червні-липні 2023. Фактично це буде кульмінація війни.

“Даний аспект дасть важкі активні бої, штурм ворожих позицій, великі втрати як у противника, так і у нас. Так само він дасть велику військову допомогу іноземних партнерів, активний розвиток військового виробництва. Я думаю, що завдяки цьому аспекту Україні дадуть все необхідне для перемоги. Але я не впевнений що ми повернемо всі окуповані території в 2023 році”, – додав експерт.

Джерело