У Львові 19 – 24 березня проходив відкритий чемпіонат України серед спортсменів 2003 р.н. та молодших зі стрільби кульової (пневматична зброя).

Збірну команду Івано-Франківської області на високому рівні представляли вихованці Рогатинської СДЮСШОР та Рогатинської ДЮСШ обласної ради.

Успішно виступила на змаганнях команда юнаків (Денис Мартиненко, Михайло Дутка, Михайло Третяк). У вправі ГП-12 (рухома мішень, 10 м) юнаки стали чемпіонами України.
А в ГП-11а – Денис Мартиненко вперше виконав норматив майстра спорту України та став чемпіоном України в особистому заліку, повідомляє Рогатинська МТГ.
Звання чемпіона України в особистому заліку у вправі ГП-12 також виборов Михайло Дутка.
В останній день змагань, в другому старті вправи ГП-12, Денис Мартиненко та Михайло Дутка в фінальній стрільбі здобули відповідно перше та друге місця.
Підготували спортсменів тренери: Ярослав Коваль та Ігор Железняков.

Вдалими виявилися і виступи наших спортсменок. Зокрема, команда дівчат у складі Аліни Борис, Ірини Боднар, Вероніки Харів у вправі ГП-12 (рухома мішень, 10м) завоювала бронзові нагороди. Підготував спортсменок тренер Юрій Кізима.
Команда дівчат (Тетяна Верб’яна, Олена Железнякова, Софія Дученко) у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м) зайняла 5-е місце.
Крім того, Тетяна Верб’яна в другому старті вправи ПП-3 у фіналі боролась за призове місце, відтак серед 8-ми фіналістів посіла 5-е.
Підготували спортсменів тренери: Мирослав Іванців та Володимир Ворона.

Потрібні очки для команди принесли також Олег Заборський, Максим Новальківський, Юрій Музика, виступаючи в другій команді у вправі ГП-12 (рухома мішень, 10м) юнаки зайняли 4-е командне місце.