В рамках міжнародної медичної місії в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні працюють вісім хірургів та чотири медсестри, інформують на сторінці закладу
 
За словами президента місії Пітера Адамсона, в Україні вони вперше, а всього на рахунку Face the Future 50 місій по всьому світу. Їхні хірурги оперували в Ірані, Іраку та в Афганістані. Але, кажуть, навіть там не бачили таких важких травм.
Ще не бачили таких важких травм: американські лікарі оперують військових у Франківську
 
Вчора, 28 березня, одразу в трьох операційних найважчі пацієнти – цивільні та військові. Як пояснює пластична хірургиня з Нью-Йорка Ірина Каранець, так домовилися попередньо, аби ще встигли побачити, як приживається імплант та як поводиться тіло після реконструктивної зміни.
 
Більшість цих пацієнтів дотепер вже перенесли десятки операцій та сподіваються на допомогу лікарів зі США. Серед них і Тетяна Пшенична, яка потерпіла від мінного вибуху на власному подвір’ї невеличкого села поблизу Ізюму, що на Харківщині.
 
“До нас прилетіло десять, – каже жінка. – Одна з них розірвалася за п’ять метрів від мене. Не маю зубів, десен, не можу їсти. Сподіваюся на допомогу цієї місії…».

 

Ще не бачили таких важких травм: американські лікарі оперують військових у Франківську

Джерело