Тернопільський університет гірко сумує: передчасно померла доцентка вишу.

Вічна і світла пам’ять: Передчасно пoмeрла доцентка вишу Марцінковська Олександра

Ректорат ЗУНР, профспілковий комітет, деканат, професорсько-викладацький колектив та студенти факультету економіки та управління, колектив кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу і вся університетська спільнота сумує з приводу непоправної втрати – передчасної смерті к.е.н., доцента, доцента кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Марцінковської Олександри Богданівни.

Олександра Богданівна народилася 2 жовтня 1970 року в м. Тернопіль. У 1994 році вступила до аспірантури Тернопільської академії народного господарства, після закінчення якої, 29 вересня 1998 року захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю – розміщення продуктивних сил та регіональна економіка.

З 1998 року Олександра Богданівна працювала у стінах нашого університету, обіймала посаду викладача, старшого викладача, доцента кафедри.

З вересня 2019 року працювала на кафедрі менеджменту, публічного управління та персоналу.

Науково-педагогічний стаж Олександри Богданівни – понад 25 років.

“Глибоко сумуємо та висловлюємо щирі співчуття сину Олегу та його сім’ї, родині і близьким померлої. Поділяємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Олександру Богданівну. Вічна і світла пам’ять…

Джерело