Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалась, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що нашій державі більше не вимикають електрики. 

Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу. 

Скабєєва заявила, що зараз "на жаль, в Києві уже майже не буває перебоїв з електропостачанням". Саме цей факт зіпсував пропагандистці настрій. 

Скабєєва побідкалась, бо "не всі українці страждають": що розлютило пропагандистку

"Українці не сидять без світла постійно. Найдовше, коли не було електрики, за інформацією Кличка, це - 10 годин. Всі американські пропагандисти вказують на те, що не виходить у нас або ми не намагаємось змусити всіх страждати в Україні", - цинічно заявила божевільна пропагандистка. 

Російська пропаганда у війні проти України

Від 2014 року російська пропаганда активно поширює фейкові наративи про ситуацію в Україні, щоб змусити росіян ненавидіти українців та воювати проти нашої держави. Часто пропаганда вигадує абсолютно безглузді речі, як-от: "біолабораторії США", "приниження російськомовних", "нацистів в Україні". Також російські пропагандисти радіють загибелі українців через ракетні удари по електричних підстанціях, ТЕЦ та звичайних житлових будинках. Метою цього є виправдання геноциду Росії проти громадян України. 

Раніше неадекватна пропагандистка Ольга Скабєєва знову хотіла "брати Київ", поки президент Зеленський перебуває за кордоном. Інший пропагандист Антон Красовський закликав топити українських дітей у річці, а людей живцем спалювати у житлових будинках. 

Читайте також:

  • Трагедія на Харківщині: в авто посеред дороги загинули 16-річний хлопець і 34-річний чоловік
  • У російських магазинах почали продавати вкрадений в Україні чорнозем (фото)
  • Часті зустрічі Путіна та Лукашенка: що диктатори намагаються заробити на міжнародній арені

Джерело