Астролог Влад Росс в інтерв’ю УНІАН розповів, що чекає на Україну влітку, які події відбуватимуться на фронті, коли ми увійдемо до Криму, і коли нарешті закінчиться війна.

Астролог Влад Росс: З 1 червня ЗСУ прорвуть російський фронт. Ми увійдемо до Криму

Владе, розкажіть, що чекає на Україну цього літа?

На небі буде королівська комбінація – планета Марс, пов’язана з війною, буде перебувати у знаку Лева. Тому ЗСУ прорвуть російський фронт, буде обвалення армії країни-агресора. Більш того, вже почалася підготовка до контрнаступу – ми “взяли в кліщі” Бахмут, на нафтобазах РФ відбуваються вибухи і так далі. Однак більш глобально це все буде відбуватися з 1 червня.

На початку літа буде підрив Кримського мосту і наше входження на півострів. Тобто ми прорвемо фронт туди. Тому влітку на нас чекає Чорне море. Ми дійдемо до Євпоторії і Феодосії. З Ялтою доведеться трохи зачекати.

Не секрет, що Росія всіляко намагається зірвати контрнаступ, але у неї це не виходить. Тому питання таке: чи буде вона мститися?

Вона і хотіла б мститися, але система Patriot працює налагоджено, і нам тепер не загрожує ядерна зброя, хоча цього я боявся найбільше. Все, ми перейшли рубікон, коли вона могла бути застосована. Ми відіб’ємо абсолютно всі атаки.

Єдиний варіант, який залишився у РФ, – прорвати наш фронт в степах, але там ніхто не живе. Тому загрози для мирного населення немає.

Чи будуть ще масовані обстріли?

З кінця травня до першої декади червня діятиме жорсткий квадрат Плутона. Це говорить про те, чо весь цей час Путін буде запускати ракети по Україні. Найбільше варто побоюватися жителям міст-мільйонників – Києва, Одеси, Дніпра, Харкова. Сюди ж можна включити Миколаїв і Кривий Ріг.

Чи є ймовірність того, що в цьому році припиняться активні бойові дії?

Так, все закінчиться в той момент, коли помре Путін. Дуже сприятливий момент для його вбивства – в ніч сонцестояння, коли Марс зійдеться з Місяцем в будинку його смерті. З 21 на 22 червня ідеально здійснити ритуальне вбивство. Тобто це найоптимістичніший сценарій розвитку подій.

А який песимістичний?

Палацовий переворот. 16 травня Юпітер (планета щастя і успіху, – УНІАН) увійшов в знак Тельця (знак України, – УНІАН). Це негативно позначиться на Росії. У попередній раз, коли Юпітер був у Тельці, помер Сталін. При такій же небесній комбінації “зняли” Хрущова. Подібних ситуацій було маса, коли армія РФ зазнавала поразки при такому розташуванні планет.

Що це означає для нас?

Це означає, що буде виведення російських військ з наших територій. У кращому випадку це відбудеться до жовтня-листопада 2023 року, в гіршому – до травня 2024-го.

До слова, можете сказати, коли скасують воєнний стан?

До 31 жовтня точно ні, тому що нікому не вигідно скасовувати його до виборів. Більш того, комендантська година триватиме до тих пір, поки не скасують воєнний стан. Тому Україна найближчим часом буде жити в умовах, які є зараз.

Ви неодноразово говорили, що у Путіна проблеми зі здоров’ям. В якому він стані зараз?

У нього четверта стадія раку. Він постійно сидить на наркотиках. Більш того, у диктатора почався тремор. Він тричі за місяць робив променеву терапію, але вона йому не допомогла. Йому стає тільки гірше.

Джерело