29-річна Надія, яка сама виховує двох дітей 6 та 8 років опинилася у вкрай важкому становищі і просить про підтримку небайдужих. 

“Минулого року у червні в мене виявили хворобу - рак шкіри 4 стадії, з ураженими лімфовузлами та печінкою. Я поїхала до Києва, пройшла комп'ютерну томографію та здала всі аналізи. Підтвердився діагноз плоскоклітинний Ca шкіри cT4N2M1 gr.4 Mts в надключичні, підключичні, пахові лімфовузли, печінку”, - розповідає свою історію Надія. 

Тоді ж вона і почала боротьбу за своє життя, спершу у приватній клініці, де пройшла перші курси хіміотерапії і там їй провели операцію з видалення лімфовузла. “Але після видалення рана почала збільшуватися та прогресувати. Після ще трьох хімій мені повторно зробили КТ, та виявили, що хімії не лікує, а лише призупиняє процес розвитку хвороби. Після цього хімію замінили на крапельниці та пігулки”, - розповідає жінка. 

Надія перенесла вже кілька операцій через рак шкіри і їй потрібна наступна

Та виявилося і що таке лікування малоефективне, хвороба продовжила прогресувати, а рана на тілі почала збільшуватись.  Лікарі ухвалюють рішення провести ще одну операцію вже з  видалення рани, але оскільки рана і так мало гоїлась, призначили жінці дорогий препарат.  

Попереду в неї лікування і ще одна операція, на яку потрібно понад 120 тисяч гривень. Надія у відчаї, адже вже пройдений великий шлях і витрачено чимало коштів, продовжувати лікування практично немає за що, тому вона наважилась звернутись до зовсім незнайомих їй людей із проханням допомогти зібрати кошти. “Буду вдячна за будь яку допомогу", каже Надія. 

Реквізити для допомоги. 

Номер картки 4149 4991 6050 4989

Ткаченко Надія Миколаївна

Джерело