Українська тенісистка Марта Костюк вийшла до третього кола парного розряду Roland Garros-2023.

У другому раунді 20-річна українка в дуеті з румункою Єленою-Габріелою Русе обіграли тандем Кірстен Фліпкенс та Шелбі Роджерс (Бельгія / США).

Матч тривав 2 години та 5 хвилин. Костюк і Русе програли перший сет – 3:6, але потім виграли дві наступні партії – 6:4, 6:3.

Яскравий камбек: Костюк вийшла до 1/8 фіналу парного Roland Garros

За проведений на корті час українсько-румунська пара один раз подали навиліт, припустилася 6 подвійних помилок та реалізувала 5/8 брейкпойнтів.

В 1/8 фіналу Костюк і Русе зіграють проти переможниць матчу Вікторія Азаренко (Білорусь, нейтральний статус) / Беатріс Хаддад Майя (Бразилія) – Корі Гауфф / Джессіка Пегула (США).

Додамо, що найкращим результатом Марти в парі на Roland Garros є чвертьфінал (2020, 2022).

Нагадаємо, на старті парного турніру Roland Garros-2023 Костюк разом зі своєю напарницею вибила дует росіянок Анна Блінкова / Варвара Грачова.