Акт про проведення повірки необхідно надати до Центру комунального сервісу.

В Україні повернули обов’язкові повірки лічильників: що буде з тими, хто прострочив процедуру

В Україні відновили повірку індивідуальних приладів обліку комунальних послуг (лічильників). Ухвалене рішення не поширюватиметься лише на тимчасово окупованих територій.

Про це повідомляє “Київтеплоенерго” із посиланням на Постанову Кабміну №440 від 7 квітня 2023 р.

Усі без виключення лічильники централізованого опалення та гарячого водопостачання з простроченими свідоцтвами мають пройти перевірку, наголошують у компанії. Акт про проведення повірки необхідно надати до Центру комунального сервісу.

Згідно з Законом України “Про метрологію та метрологічну діяльність” повірку індивідуальних приладів обліку здійснюють ліцензовані організації, перелік яких можна знайти на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Тариф на електроенергію підвищили Нагадаємо, від 1 червня 2023 року підвищили тарифи на свтло майже удвічі. Відтепер населення буде сплачувати єдиний тариф у розмірі 2,64 гривні за кіловат-годину. Зросте також вартість розподілу світла приблизно на 25—50%.При таких обставинах платіжки за електроенергію зростуть на кілька сотень гривень. Сума підвищення в середньому складатиме до 250 гривень.

Джерело