"Жирона" українського півзахисника Віктора Циганкова на виїзді поступилася "Осасуні" в матчі заключного, 38-го туру іспанської Ла Ліги – 2:1.

Перший тайм зустрічі минув без забитих голів. Після перерви господарі двічі відзначилися упродовж трьох хвилин – дубль оформив Анте Будімір.

На 75-й хвилині "червоно-білі" скоротили відставання – Рейньєр замкнув подачу Циганкова. Проте на більше сил у жирондинців не вистачило.

"Жирона" з асистом Циганкова програла заключний матч сезону та пролетіла повз єврокубки (відео)

Зазначимо, що Віктор провів на полі увесь поєдинок. У сезоні-2022/23 він зіграв 19 матчів у складі "Жирони", в яких забив три голи і віддав шість результативних передач.

Огляд матчу

Таким чином, "Жирона" (49 очок) опустилася на десяте місце в Ла Лізі та та не потрапила до єврокубків на наступний сезон. "Осасуна" (53 бали) посіла сьому позицію та зіграє в Лізі конференцій.

Нагадаємо, "Барселона" достроково стала чемпіоном Іспанії сезону-2022/23 ще за чотири тури до фінішу. Для "блаугранас" це 27-ме чемпіонство в історії, а також перше під керівництвом Хаві.

ПСЖ зазнав фіаско у прощальному матчі Мессі та Рамоса – фанати знову освистали аргентинця (відео)