Під час звільнення Андріївки українські військові оточили російський гарнізон в Андріївці та знищили його, разом з офіцерами, комбатами та керівником бригадної розвідки. Про це повідомила третя окрема штурмова бригада.

"В результаті блискавичної операції російський гарнізон Андріївки був оточений, відрізаний від основних сил та знищений. За дві доби Третя окрема штурмова бригада ліквідувала: начальника бригадної розвідки ворога, трьох комбатів, та майже всю піхоту 72 бригади, разом з офіцерами і значною кількістю техніки", — йдеться у повідомленні.

У бригаді додали, що наразі тривають бої, українські військові продовжують закріплюватись на нових позиціях. Конкретні цифри по втратах російської армії в Андріївці будуть повідомлені згодом.

"Взяття та утримання населеного пункту Андріївка — наш шлях до прориву на правому фланзі від Бахмута, і ключ до успіху всього подальшого наступу. За результати цих боїв ми платимо високу ціну. І за кров кожного нашого бійця буде відплачено тільки кров’ю", — заявили у 3 бригаді.

Також військові повідомили, що підрозділи 72-ї бригади РФ неодноразово зазнавали суттєвих втрат, але відновлювались та перегруповувались. В ході нинішньої операції з оточення "ворог зазнав тотального провалу".

Напередодні, 14 вересня, заступниця міністра оборони Ганна Маляр через, за її словами, "комунікаційний збій" передчасно повідомила про взяття села Андріївка на Донеччині українськими бійцями. У 3-й штурмовій бригаді ці дані спростували: у селі ще точились бої, остаточний контроль не був встановлений, заявили у бригаді.

Зранку 15 вересня у зведенні Генштаб ЗСУ підтвердив звільнення Андріївки і додали, що українські військові закріплюються на рубежах.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело