Вінничанин Вадим Сакал готується до Кубку України з Комбат Дзю-Дзюцу серед аматорів та професіоналів. Змагання 29 вересня пройдуть у столиці. Про це Суспільному розповів очільник обласної федерації зі змішанних єдиноборств ММА Володимир Соляр.

"В аматорському спорті у нас є форма і мають бути накладки на ноги, перчатки відповідного розміру, шоломи для юніорів, а для професійного спорту. Більше робота йде на функціоналку, адже формат поєдинку змінений, адже в аматорах ми працюємо по три хвилини, а тут раунд 5 хвилин", – каже Володимир Соляр.

Вадиму Сакалу – 30. Суспільному розповідає, змішаними єдиноборствами займається 8 років. На останніх змаганнях, які 16 вересня проходили в Одесі – здобув титул чемпіона. Це, каже, був міжнародний турнір на підтримку ЗСУ під назвою "Незламні захисники".

Комбат Дзю-Дзюцу серед аматорів та професіоналів: як вінничанин готується до Кубку України

"Перемогу я здобув дуже швидко. Це був перший раунд і друга чи третя хвилина. Я одразу взяв перевагу над ним в партері. Потім підловив його і виламав йому руку. Він закричав і це зарахували йому як те, що він здався", – каже Володимир Соляр.

Загалом, на рахунку спортсмена 15 професійних боїв. Виступає у ваговій категорії 61 кг. Каже, аматорські турніри намагається не пропускати, адже це досвід та пратика.

Джерело