Цьогоріч у Житомирі скоротять святкові новорічні заходи і проводитимуть їх лише для дітей та підлітків. Масштабних заходів не проводитимуть взагалі.

Про це в коментарі Суспільному розповіла начальниця управління культури Житомирської міської ради Ілона Колодій. За її словами, святкові заходи скоротили через вимоги, пов'язані з воєнним станом. Новорічну ялинку також не планують встановлювати.

З 1 грудня планують відкрити резиденцію Святого Миколая.

"Якщо є бажання у класних керівників, вони можуть зателефонувати і зареєструвати клас на певний час, на певну дату і приїхати з класом. На дітей буде чекати анімаційна програма, де буде можливість погратися з казковими героями. Також вони будуть писати листи на Північний полюс до Святого Миколая, зможуть розповісти віршик або просто поспілкуватися зі Святим Миколаєм. І наостанок обов’язково зможуть зробити фото", – розповіла Ілона Колодій.

Також з 4 грудня планують організувати анімаційну програму в мікрорайонах для дітей, які не можуть або не хочуть приїздити до резиденції Святого Миколая.

У Житомирі проводитимуть новорічні свята тільки для дітей та підлітків

Зі слів Ілони Колодій, на організацію святкової програми для дітей планують витратити до 100 тисяч гривень. У цю суму входять транспортні послуги, анімаційна програма, матеріали для проведення майстер-класів. Також раніше через платформу "Prozorro" закупили дві з половиною тисячі солодких подарунків для дітей вартістю 94 гривні за штуку.

Раніше Суспільне Житомир повідомляло, що громади Житомирщини почали закуповувати новорічні подарунки з місцевих бюджетів. Найбільше планувала витратити грошей Житомирська територіальна громада.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Джерело