Вікторія Нєдєльчєва у лікарні з чоловіком з перших днів його поранення ось уже п’ятий місяць.
 
Всередині серпня після Дніпра та Запоріжжя подружжя привезли евакпотягом до Франківська, розповідають на сторінці Івано-Франківської обласної клінічної лікарні. 
 
Вікторія Нєдєльчєва – вчителька біології та хімії. Зараз біля чоловіка, але працює дистанційно, адже їхня школа у прифронтовій зоні. Каже, що діти там вже стали загартовані, нічого не бояться, адаптувалися і розуміють ситуацію. 
 
Вона вважає – головне вірити, що все буде добре і не падати духом: “За чорною смугою завжди буде біла. І наше сонечко засяє колись. І ми будемо душею спокійні… Ми віримо, що пройдуть ці тяжкі часи, і в нас буде свято!”
 
Микола не знає, коли буде завершення війни, але переконаний: “Перемога буде обов’язково за нами. По-іншому ніяк. Армія агресора більша, техніки у неї більше, але ми ж стоїмо за свою землю. Дух нашої землі допомагає, тому ми морально сильніші”.
 
Чим буде займатися після війни, він не знає і про це поки що не думає. Каже, зараз головне пройти лікування і реабілітацію. А далі все буде залежати від того, як працюватиме рука.
 
Чотири зі своїх 26-ти років життя Нєдєльчев із селища Новомиколаївка на Запоріжжі віддав службі в ЗСУ по контракту. Широкомасштабну війну зустрів звичайним рядовим. Провоювавши майже півтора року, отримав поранення. 
Микола Нєдєльчев – один із героїв фотопроєкту “Сталеві духом”. Він долучився до проєкту, щоби розповісти про досвід війни і допомогти з пошуком ресурсів на лікування фантомного болю, який тривожить багатьох його побратимів.
 
З першого дня поруч: як у франківській лікарні пораненого воїна підтримує дружина
З першого дня поруч: як у франківській лікарні пораненого воїна підтримує дружина

Джерело