В оновленому законопроєкті про мобілізацію, поданому до Ради, пропонують залучити поліцейських і працівників інших правоохоронних органів до військової служби. Керівник Нацполіції Іван Вигівський розповів про ситуацію, в якій воювати доведеться всім.

Про це йшлося в інтерв'ю "Телеграфу" Івана Вигівського.

"Ми розуміємо, що якщо ситуація на фронті буде ускладнюватися, воювати доведеться всім, бо це конституційний обов’язок кожного громадянина, а не лише поліцейських, рятувальників чи представників інших силових структур. І ми готові до виконання будь-яких завдань з оборони країни", – сказав він.

Масова мобілізація: Вигівський назвав умову максимального залучення поліцейських на фронті

Вигівський зазначив, що Нацполіція має безліч покладених на неї завдань із забезпечення безпеки та правопорядку всередині країни, протидії злочинності, профілактики кримінальних правопорушень.

Раніше в інтерв'ю "Українським новинам" голова Національної поліції України Іван Вигівський говорив, що ідея мобілізувати на фронт 100 тисяч поліцейських є "дивною" і такою, яку складно реалізувати.

"Деякі громадяни, державні службовці, чиновники кажуть, що в Національній поліції є 250 тисяч поліцейських, і пропонують 100 тисяч відправити на фронт. Дивно, коли про це заявляють не "диванні експерти", а люди, які працюють у державній системі і не знають елементарних цифр", – зазначив він.

Тим часом народні депутати подали понад 4 тисячі правок до другого читання мобілізаційного законопроєкту.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело