Вибухи, що сталися в Макіївці 19 лютого, можуть бути розглянуті як заходи у відповідь з боку Служби безпеки України та Головного управління розвідки проти окупантів. Про це висловився військовий експерт, полковник у запасі та льотчик-інструктор Роман Світан.

Він зазначив, що українська армія отримала достатню кількість якісних безпілотників із дальністю дії понад 150 кілометрів. Планується використовувати їх для атаки на нафтобази та склади пального, особливо дизельного палива, вздовж лінії фронту.

"Без дизельного палива практично все військове обладнання стоїть. Тому всі бази з дизельним паливом у противника будуть знищені за допомогою далекобійних засобів ураження", - ділиться експерт. 

Він також зазначив, що з Ростовської області в основному йде постачання військової амуніції. Тому Таганрог, Ростов, район Макіївки та південно-східний напрямок будуть атаковані з боку українських сил.

З військової точки зору противник досяг основної мети в районі Авдіївки, витіснивши українські війська з міста та убезпечивши себе від подальшого тиску на Донецьк, Макіївку та Ясинувату. 

Тому російські війська зосередили зусилля на зрізанні Авдіївського вклинення, і після цього їм просто не потрібно в подальшому просуванні.

Останні новини України:

Віталій Кім повідомив про трагедію: подробиці та фото наслідків нової масованої атаки.

Коли закінчиться російський наступ: українцям озвучили терміни та пояснили новий план окупантів.

Джерело