У ніч проти 9 березня в рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону-2023/24 в американському Солт-Лейк-Сіті відбулася жіноча спринтерська гонка.

Україну в ній повинні були представити п'ять спортсменок: Анастасія Меркушина, Христина Дмитренко, Юлія Джима, Ірина Петренко та Анна Кривонос. Однак Петренко та Кривонос з невідомих причин не стартували.

Найкращий результат серед українок у спринті показала Джима, яка фінішувала 33-ю. Крім неї, до гонки переслідування відібралася Дмитренко, яка стала 55-ю. Меркушина посіла 64-те місце і пропустить персьют.

Кубок світу з біатлону: результати жіночого спринту на етапі у Солт-Лейк-Сіті

Перемогла в спринті француженка Жюстін Бреза-Буше. Другою стала норвежка Інгрід-Ландмарк Тандреволд, а топ-3 замкнула Лу Жанмонно з Франції.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.