Майже кожен у будинку має той самий тюбик суперклею, який не раз рятував ситуацію. Він широко застосовується у будівництві та промисловості, а також незамінний у побуті.

Так як клей швидко схоплюється на різних поверхнях, зокрема на шкірі, багато хто не раз траплявся в цю "пастку". При дрібному ремонті краплі суперклею можуть потрапити на руки, від чого миттєво застигають, і відчуття при цьому дуже неприємні.

Клеїли взуття, а приклеїли пальці: як

Клеїли взуття, а приклеїли пальці: як

Перше, що потрібно зробити – не панікувати, оцінити ситуацію та приступати до її вирішення. Простий спосіб допоможе обережно видалити засіб зі шкіри.      

Для початку добре промийте теплою водою шкіру з клеєм, намильте і спіньте. Знайдіть пемзу або стару зубну щітку і обережно потріть.                                             

Після цього нам знадобиться засіб для зняття лаку з нігтів і з ацетоном. Не використовуйте вату або ватяні диски, щоб волокна не приклеїлися. Потріть місце засобом та змийте теплою мильною водою.                                                

Фінальний етап - після застосування ацетону необхідно змастити руки маргарином або олією, почекати 10 хвилин і змити. Рекомендується втирати продукт у шкіру.              

Клеїли взуття, а приклеїли пальці: як

Раніше ми повідомляли, що полощіть горло фурациліном - дарма, його заборонили: у яких випадках це заборонено робити.

Також стало відомо, що повторно розігріта їжа може загнати в труну: чому готувати на три дні наперед – не найкраща ідея.

Джерело